Проведення гідроізоляції під стяжку підлоги - EPDM

Проведення гідроізоляції під стяжку підлоги

Проведення гідроізоляції під стяжку підлоги

Вкрай важливо, щоб гідроізоляція підлоги перед її стяжкою була проведена якісно, що забезпечить надійність експлуатації, відсутність швів і відмінний захист від потрапляння вологи. Питання актуальне під час будівництва власних будинків і облаштування гідроізоляції підлоги у квартирі. У таких випадках важливо, щоб гідроізоляція була екологічно чистою і безпечною. На сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних матеріалів, призначених для виконання даного типу робіт, тому ви без проблем зможете вибрати саме те, що вам потрібно.

Однокомпонентні та двокомпонентні матеріали для гідроізоляції

Якщо говорити про однокомпонентні матеріали, то вони укладаються вручну, наприклад, це може бути “Еластопаз”. Якщо ж ідеться про двокомпонентні матеріали, то вони розпорошуються за допомогою спеціального обладнання. Такий матеріал доречно використовувати на великій площі. Самостійно працювати з такими матеріалами не вийде, оскільки потрібно мати досвід роботи і знати всі нюанси його нанесення, а також мати спеціальне обладнання.

Проведення гідроізоляції бетонної стяжки підлоги під плитку

У нас ви зможете знайти безліч якісних і сучасних матеріалів, призначених для гідроізоляції підлоги. Наприклад, ви можете вибрати бітумно-полімерні склади, які дозволяють максимально захистити приміщення від вологи і протікання.  Крім того, такі матеріали мають доступну вартість і можуть використовуватися в житлових приміщеннях.  Якщо ви запитуєте: “Навіщо вдома потрібно проводити цей тип робіт?”, то відповідь буде максимально простою: “Така необхідність пов’язана з тим, що з часом волога починає руйнувати міцний бетон”. Позбутися такої неприємності допоможе гідроізоляція рідкою гумою, яка подовжить термін служби покриття, а також позбавить вас від будь-яких проблем з вологою.

У нас в наявності представлені тільки сучасні та якісні матеріали від перевірених виробників, які користуються затребуваністю не тільки на вітчизняних, а й на європейських ринках. Універсальність, практичність та висока якість – це те, що ми можемо вам гарантувати під час купівлі гідроізоляційних матеріалів. Якщо вам потрібна консультація у виборі відповідного матеріалу, ви можете звернутися до наших фахівців, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, і допоможуть вибрати саме те, що потрібно.

    Задайте питання