Про компанію - EPDM
Компанія ТОВ «ЄПДМ – ЛТД» – сучасні технології гідроізоляції

Компанія ТОВ «ЕПДМ – ЛТД» вже понад десять років надає послуги з монтажу гідроізоляційних систем будь-якої складності. Ми пропонуємо своїм клієнтам лише найкращі сучасні матеріали, якість яких у багатьох країнах світу перевірена часом.

Якщо ви розумієте всю відповідальність вибору гідроізоляційних матеріалів та хочете протягом довгих років бути впевненими у якості, будемо раді запропонувати вам свої послуги.

В 2019 році ми отримали відзнаку вибір споживача року

Відгуки клієнтів

«ТОВ «Український інвестиційний холдінг» звернулося до ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» по виконанню гідроізоляційних робіт. Роботи були виконані на високому рівні з використанням новітніх матеріалів, при лояльному підході під час врегулювання домовленостей... Ми рекомендуємо ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» як професіоналів на ринку гідроізоляційних робіт та вважаємо, що ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» варте довіри та співпраці.»

ТОВ «Український інвестиційний холдінг»

«Готель вищого класу «Хаятт Рідженсі Київ» висловлює щиру подяку ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» за високу якість і професіоналізм при виконанні робіт з гідроізоляції скління атріуму та рекомендує ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» як надійного підрядника який є справжнім професіоналом своєї справи.»

ПрАТ «Нові Інжинирінгові технології»

«ТОВ ``КОМПАНІЯ МЕЦЕНАТ`` висловлює щиру подяку ТОВ ``ЄПДМ-ЛТД`` за професійну допомогу у вирішенні проблем з гідроізоляцією покрівлі центру сучасного мистецтва - ПінчікАртЦент, в м. Києві.»

Компанія ``МЕЦЕНАТ``

«...ТОВ ``EPDM-LTD`` Продемонструвало відповідальне ставлення до поставленних задач, чітк дотримання вимог щодо якості, строків та обсягу гідроізоляційних і інших супутніх робіт, роботу на результат та бажання іти на зустріч клієнту...»

KAN Development

«...В будівництві ми використовуємо тільки новітні, високоякісні, екологічно чисті матеріали, та ретельно слідкуємо за якістю вікинуваних робіт. Тому, коли нам знадобився партнер, що може виконувати роботи з гідроізоляції покрівель та фундаментів, які відповідають нашим вимогам, ми звернулися до ТОВ ``ЄПДМ-ЛТД``...»

Delanta

«Всі роботи виконуються ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» вчасно, в чістко встановлені терміни і з належною якістю. ... Ми задоволені роботою ТОВ «ЕПДМ-ЛТД» і готові рекомендувати цю компанію як надійного і відповідального партнера.»

ТОВ «ІС «Либідь» Development