Що собою являє ЕПДМ мембрана? - EPDM

Що собою являє ЕПДМ мембрана?

Що собою являє ЕПДМ мембрана?

Якщо ви зайнялися будівництвом свого власного будинку і вже приступаєте до будівництва плоского даху, то вам необхідно подбати про якісну гідроізоляцію і обрати одну з найбільш підходящих покрівельних систем, яка може бути: ЕПДМ, ПВХ і ТПО. Всі ці системи вважаються одношаровими, але при цьому мають серйозні відмінності, які важливо враховувати при виборі найбільш підходящого матеріалу.

Детальніше про ЕПДМ мембрану.

Уже тривалий період часу гумова покрівля з представленого матеріалу користується великою популярністю не тільки в нашій країні, а й у зарубіжних країнах. ЕПДМ є одним із різновидів синтетичного каучуку. З огляду на те, що в цьому матеріалі є спеціальний модифікатор і стабілізатори, можна бути впевненим у тому, що таке покриття прослужить тривалий період часу. Цей матеріал стійкий до негативного руйнівного впливу ультрафіолетових променів, а також різних погодних змін.

Великою перевагою ЕПДМ мембрани є те, що вона стійка до різних механічних пошкоджень і розтягувань, завдяки чому і користується своєю популярністю. Для того, щоб провести монтаж покрівлі потрібно мати спеціальне обладнання. Тому, якщо у вас немає всього необхідного обладнання та досвіду роботи з таким матеріалом, то найкраще не заощаджувати і не ризикувати, а звернутися до кваліфікованих фахівців, які зможуть зробити даний тип робіт.

Короткі висновки.

Можна з упевненістю сказати, що всі наявні види гідроізоляційних ЕПДМ мембран, які є в широкому доступі на будівельному ринку нашої країни, мають велику кількість переваг і особливостей, які важливо враховувати під час їхнього вибору. Але все-таки дуже важливо підібрати якийсь конкретний матеріал для конкретного типу споруди з урахуванням багатьох нюансів, таких як: кліматична зона, період експлуатації та цілі, на які розраховує споживач.

Також важливо звернути увагу на правильний монтаж цього матеріалу, який повинні здійснювати тільки кваліфіковані фахівці, що мають не тільки все необхідне обладнання, а й досвід роботи в цій сфері. Тому, якщо ви хочете провести якісні гідроізоляційні роботи на покрівлі вашої споруди, то обов’язково вибирайте якісні мембрани від відомих і сертифікованих виробників, і будьте впевнені в тому, що ви не пошкодуєте про своє рішення.

    Задайте питання