Мембрана Firestone RubberGard EPDM - EPDM

Мембрана Firestone RubberGard EPDM

Мембрана Firestone RubberGard EPDM

Мембрана Firestone EPDM RubberGard – це покрівельна одношарова мембрана, основу якої становить синтетичний каучук і етилен-пропілен-дієновий терполімер. Для поліпшення експлуатаційних характеристик до складу покриття входять олії, глина, вулканізуючі речовини та інші технологічні добавки.

Переваги:

 • довговічність і міцність – відмова від використання антиперенів і пластифікаторів та спеціальний підбір стабілізуючих технологічних добавок дали змогу отримати покриття, стійке до всіх природних зовнішніх чинників – вологи, перепаду температур, ультрафіолетового випромінювання, озону тощо. Дослідження, що моделювали процес експлуатації мембрани EPDM, довели, що термін її експлуатації становить не менше 50 років
 • висока розтяжність і гнучкість – мембрана зберігає свої характеристики гнучкості навіть за дуже низьких температур до -45℃. Це дає можливість виконувати монтаж гідроізоляційного покриття цілий рік. Крім того, Firestone RubberGard здатна подовжуватися в розмірах до 30%, це дає змогу покриттю адаптуватися до змін температури і рухів будівлі, повністю зберігаючи при цьому свої захисні властивості
 • простота і швидкість монтажу – мембрана Firestone RubberGard EPDM доступна в різних типорозмірах, може мати довжину до 61 м і ширину – до 15 м. Це дає змогу отримати покриття з мінімальною кількістю швів навіть на дуже великій площі. Технологія монтажу не передбачає дорогого спеціалізованого обладнання, а всі роботи можуть бути виконані нечисленними бригадами
 • простота й економічність обслуговування – Firestone RubberGard вирізняється низькими амортизаційними витратами, не вимагаючи спеціалізованого обслуговування. За необхідності, мембрана може бути швидко і недорого відремонтована за допомогою стрічки Firestone QuickSeam
 • мембрани від Firestone – екологічно нейтральний матеріал, вони не взаємодіють з оточуючими їх матеріалами, не виділяють шкідливі речовини, тому, наприклад, дощова вода, зібрана з ЕПДМ мембрани, може використовуватися для побутових і сільськогосподарських потреб. Існують і довели свою ефективність технології вторинної переробки залишків EPDM мембрани, що дозволяють отримувати матеріали для подальшого використання.

Мембрана Firestone Rubbergard, варіанти використання

Мембрана RubberGard EPDM може використовуватися для вирішення завдань різного типу:

 • гідроізоляція фундаментів, підвалів, нульового циклу та відмосток
 • гідроізоляція тунелів і об’єктів метрополітену
 • гідроізоляція покрівель різного типу
 • гідроізоляція складських приміщень
 • гідроізоляція сховищ різного типу, в тому числі – для біо- і природного газу, питної води
 • гідроізоляція басейнів, душових та інших сантехнічних приміщень
 • влаштування штучних водойм, зокрема для розведення риби.

Для оптимального вирішення завдань гідроізоляції, підвищення надійності покриття і зниження витрат можна підібрати мембрану, яка найкраще підходить за своїми характеристиками.

 

EPDM RubberGard

Це стандартна мембрана, яка використовується для гідроізоляції плоских дахів, а також покрівель, що мають невеликий ухил. Вона може використовуватися як для житлових, так і промислових/комерційних будівель. Крім того, вона може бути задіяна для створення зелених покрівель, а також підходить для встановлення сонячних панелей і колекторів.

Система гідроізоляції RubberGard – це широкий аркуш гумової ЕПДМ-мембрани, а також усі необхідні комплектуючі для її монтажу на будь-яких типах покрівель, використання яких гарантує довговічність і надійність монтажу.

За більш ніж 35 років присутності на ринку гідроізоляційних матеріалів, система EPDM RubberGard повністю підтвердила свої видатні характеристики. Підтвердженням тому служать 1,5 млрд квадратних метрів покрівель різного типу, на яких встановлено мембрану EPDM RubberGard.

 

EPDM RubberCover

Мембрана, яка розроблена спеціально для гідроізоляції невеликих за площею покрівель: садових будиночків, навісів, лазень, гаражів, веранд, а також жолобів водовідведення. Її використання дає змогу виконати всі роботи швидко і без використання відкритого вогню, забезпечивши ефективний і надійний захист будівлі від вологи.

 

 

UltraPly TPO

Це гідроізоляційний матеріал білого кольору, який дає змогу знизити теплове навантаження на будівлю. Це поліолефінова термопластична мембрана, яку можна використовувати для встановлення сонячних батарей (особливо ефективним є встановлення двосторонніх панелей) і колекторів, адже вона дає змогу задіяти як пряме сонячне випромінювання, так і відбиті від світлої мембрани сонячні промені. Крім того, вона підходить для створення системи “зелена покрівля”.

  Задайте питання