ПВХ, ЕПДМ та ТПО: що потрібно знати про полімерні мембрани? - EPDM

ПВХ, ЕПДМ та ТПО: що потрібно знати про полімерні мембрани?

ПВХ, ЕПДМ та ТПО: що потрібно знати про полімерні мембрани?

Полімерна мембрана є відмінним матеріалом, який використовується в нашій країні вже тривалий період часу і не перестає втрачати свою актуальність. Крім того, він користується популярністю не тільки в нашій країні, а й за кордоном, де він є обов'язковою частиною будь-яких будівельних робіт, оскільки має велику кількість переваг.

Мембрани ЕПДМ

Даний тип матеріалів користується великою популярністю серед споживачів, оскільки цей матеріал виготовлений із синтетичного каучуку та безпечний для здоров’я людини. Перевагою цього типу матеріалу є те, що він стійкий до низьких температурних режимів, має тривалий термін служби, невелику вагу та еластичність. Якщо використовувати цю гідроізоляцію для того, щоб посилити технічні властивості споруди, попередньо таку мембрану необхідно армувати. З цією метою можна використовувати бітум або спеціальну клейову основу, в якій обробляються шви з використанням спеціального клею.

Мембрани ПВХ

Представлений матеріал досить унікальний, так як він виготовляється зі стандартного полівінілхлориду. Враховуючи те, що в його складі є певні пластифікатори, можна з упевненістю сказати, що така мембрана буде досить еластичною, що є важливим. Також хочеться відзначити, що даний матеріал має відмінні експлуатаційні властивості, але єдине, що варто пам’ятати, так це те, що його не можна укладати на поверхню з бітуму. При укладанні мембрани ПВХ необхідно дотримуватися всіх встановлених норм і стандартів якості, а також мати спеціальне обладнання, завдяки чому можна без проблем досягти бажаного ефекту.

Мембрани ТПО

Термопластичні мембрани є сучасним рішенням, яке почало набирати популярності у сфері полімерних матеріалів. Даний матеріал може без проблем використовуватись як підземна гідроізоляція або для того, щоб захистити покрівельне покриття споруди від негативного впливу вологи. Варто відзначити, що такий матеріал стійкий до утворення корозії, а також перепадів температурного режиму, що є досить важливим. Віддаючи свою перевагу такому матеріалу, ви можете бути впевнені в тому, що він прослужить тривалий період часу, не втрачаючи своїх технічних характеристик. Єдиний недолік мембрани – це його висока вартість, але при цьому вона цілком виправдовується бездоганною якістю.

    Задайте питання