Що таке ЕПДМ мембрана? - EPDM

Що таке ЕПДМ мембрана?

Що таке ЕПДМ мембрана?

ЕПДМ мембрана – це сучасна та якісна бутилкаучукова плівка, яку виготовляють із застосуванням потрійного сополімера. Вона з’явилася доволі давно і швидко набрала своєї популярності в будівництві та проведенні різних гідроізоляційних робіт. Її затребуваність обґрунтовується стійкістю до зношування, доступною вартістю і відмінними технічними характеристиками. Також хочеться відзначити, що ЕПДМ мембрана має чудові технічні показники, відмінну щільність і еластичність, завдяки якій вона може розтягуватися до 4 разів більше. У складі цього матеріалу присутні мінеральні наповнювачі, завдяки яким вогнестійкість матеріалу тільки збільшується.

Даний матеріал стане відмінним рішенням для облаштування різних басейнів, невеликих ставків та іншого. Важливим є його стійкість до впливу атмосферних опадів і зміни температурних режимів. Обираючи такий матеріал для проведення гідроізоляційних робіт, ви можете бути впевнені в тому, що він прослужить вам не один десяток років.

Детальніше про використання матеріалу

Можна з упевненістю сказати, що будь-які гідроізоляційні роботи, незалежно від типу об’єкта, є досить-таки складними, тому необхідно використовувати якісну мембрану для того, щоб не тільки прискорити процес виконання цієї роботи, а й не сумніватися в її бездоганній якості. На сьогоднішній день представлена величезна кількість різних гідроізоляційних матеріалів, завдяки чому ви зможете вибрати саме той, який вам потрібен.

Завдяки цьому ви зможете провести гідроізоляційні роботи без зайвих проблем, а з огляду на невелику вагу матеріалу, ви зможете проводити даний тип робіт без використання спеціального обладнання. Також важливим є те, що така гідроізоляція виробляється з екологічно чистих і безпечних матеріалів, завдяки чому в навколишнє середовище не буде виділятися шкідливих речовин, а здоров’я людини не буде перебувати під загрозою.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб у вашій штучній водоймі жили риби, але водночас ви використовуєте представлену гідроізоляційну мембрану, то ви можете не переживати про безпеку водних мешканців, адже вона абсолютно безпечна і екологічна. Як висновок хочеться сказати, що не варто економити на проведенні гідроізоляційних робіт, і краще за все вибирати якісні та сертифіковані матеріали від провідних виробників за доступними цінами.

    Задайте питання